Відкритий турнір з боксу на Київщині (відео)

Відкритий турнір з боксу на Київщині  (відео)

Відкритий Турнір з боксу на призи Тигова був проведений вихідними у Спортивно-патріотичному комплексі «Доброволець», що у Святопетрівському на Київщині.

відео:https://www.youtube.com/watch?v=rM4VV0DHDoc&t=1s&ab_

Заявки на участь подали більш ніж 100 спортсменів. У боях взяли участь 42 пари, вікової категорії від 2001 до 2015 року народження. У ринзі кожен боєць показав максимальний результат та віддачу. Як і на будь-яких змаганнях, були перемоги та поразки. Хлопці та тренери з усієї Київської області загалом задоволені турніром, оскільки змогли показати свої навички ведення бою та повчитися у суперників новим прийомам.

Організатор змагань Височанський Богдан, який також має свій боксерський клуб і вже не перший рік тренує боксерів, розповідає, що майстерність бійців, які приїжджають на турніри, з кожним роком помітно зростає. Та все ж постійні спаринги й виїзди команд є важливою частиною тренування та підготовки боксерів для участі в обласних, всеукраїнських та світових чемпіонатах.

Федерація Боксу Боярської територіальної громади представила два боксерські клуби: ДЮСШ «Максимум» та СК «Чемпіон».

Молоді бійці показали хорошу підготовку, ефективну тактику ведення бою та закінчили змагання з такими результатами: ДЮСШ «Максимум» взяла 3 перших та 1 друге місце, а СК «Чемпіон» – 2 перших та 4 других місця.

Олександр Тигов, на призи якого проводився турнір, запрошує всіх охочих долучатися до боксу та й до спорту взагалі. Він впевнений, що спорт важливий як для здоров’я, так і для виховання молоді.

Боксери України вже десятки років тримають першість на світовій боксерській арені й показують, що з ними важко конкурувати!Запрошуємо приєднуватися охочих до великого боксерського осередку!