НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ ТА ТРЕНЕРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ ТА ТРЕНЕРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 грудня 2021 року , у Броварському спортивному фаховому коледжі відбулася святкова подія, а саме, вручення відзнак найкращим боксерам та тренерам  Київщини, за результатами року що минає. Серед отримавших грамоти та подарунки була і Ганна Лисенко , яка представляла цього річ Україну на Олімпійських іграх у Токіо.

Одну з відзнак Кращий тренер 2021 року отримав Заслужений тренер України , тренер – викладач Київського коледжу , Сергій Юрійович Катаєв, який не зважаючи на свій поважний вік продовжує ефективну роботу з підготовки молоді для виступів у змаганнях на світовій арені боксу.

 

Присутніми на урочистостях були багато видатних спортсменів, тренерів, керівників спортивних установ та Голів Федерацій боксу. Серед яких, Голова відділення НОК України у Київській області – Ігор Малинський , Президент Всеукраїнської федерації студентського боксу Костянтин Калашніков, Координатор розвитку боксу у Київській області, Бронзовий призер чемпіонату Європи (2011). Учасник команди Українські отамани у напівпрофесійній лізі WSB – Володимир Матвійчук, Президент Федерації боксу Боярської ОТГ – Котенко Олег та інші.

https://www.youtube.com/watch?v=-ZRm7HGHMJY&ab_channel=

А ми приєднуємось до вітань та бажаємо майбутніх перемог на світових аренах боксу!