10 Ювілейний всеукраїнський боксерський турнір пройшов у Києві

10 Ювілейний всеукраїнський боксерський турнір пройшов у Києві

З 22 по 24 жовтня у м Київ відбувся 10 ювілейний турнір з боксу за кубок діаспори Чеченського народу. Взяти участь у турнірі зголосились спортсмени з усієї України. Загалом було надіслано більше 300 заявок . Змагання проходили 2 дні та на двох рингах . Боксери з Федерації боксу Боярської ОТГ https://boxboyarka.org/  ,також взяли участь у цих змаганнях та отримали чудові навички та безцінний досвід , який надихає рухатися далі.  Тренери та спортсмени були налаштовані на рішучі перемоги.

Організатор турніру Гончаров Даниїл Усманович ,відзначив , що з кожним роком рівень підготовки спортсменів зростає, а бажаючих взяти участь все більше і більше.

Суддівський корпус був представлений суддями вищих категорій  з різних областей України під керівництвом головного судді міжнародної категорії м. Київ Мурадова Ельчіна.

Побажати успіху та підтримати учасників завітало багато відомих спортсменів та видатних особистостей , зокрема таких як, Синепупов Андрій ,п’ятикратний чемпіон України по професійному боксу, та Постол Віктор – чемпіон світу у суперлегкій вазі за версією WBC/

Переможці були нагородженні кубками, медалями та цінними призами.!

Бажаємо всім учасникам успіху та подальших перемог!!

Подробиці турніру дивіться у відео: https://www.youtube.com/watch?v=AWYw2aQZwAU&t=1s&ab_